czwartek, 2 marca 2017

Zapraszam na wyjątkowe warsztaty...

Fantastyczny wyjazd integracyjny dla mam z dziećmi w wieku od 2 do 4 lat, podczas którego poznacie lepiej swoje dzieci, dowiecie się jak wspierać naturalne predyspozycje, zadbać o właściwą dietę, wzmocnić więź.


Pakiet 5 dni warsztatowych (z wyżywieniem – śniadanie, zupa dla dzieci, obiadokolacja, 6 noclegów w komfortowych pokojach) 2.04- 7.04.2017


Codzienne: zajęcia dla mam w formie wykładów i warsztatów, zajęcia przedszkolne dla dzieci, rodzinne zajęcia na basenie zamiennie z rodzinną jogą, zumbą lub tai chi, spacery edukacyjne nad morzem i po lesie. 


Zajęcia z dietetykiem i Szefem Kuchni. Ponadto profesjonalny kurs ratownictwa medycznego oraz wieczory z książką dla dzieci.


Koszt pakietu dla mamy z 1 dzieckiem to 3500 zł. Możliwość przedłużenia pobytu na preferencyjnych zasadach. Hotelowe SPA proponuje atrakcyjne zniżki. 


Tematy zajęć: dziecko idzie do przedszkola, dieta przedszkolaka, najciekawsze gry, zabawy i książki, zdrowy sen, uzdolnienia i predyspozycje. Bunt, samoocena, prawa i potrzeby.Liczba miejsc OGRANICZONA -zgłoszenia mailowo: projektsuperdziecko@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz